Nástrojové držáky s vypínatelnými jednotkami


NDV 2250


Stáhnout Adobe ReaderFotografie z provozuVideo z provozuAdobe Reader Prospekt (velikost 528 kB)


 

POUŽITÍ

Nástrojové držáky s vypínatelnými jednotkami jsou určeny pro zapínání/vypínaní nástrojů do střihu. V kombinaci s numericky řízeným válečkovým podavačem umožňují tváření 2, 3 nebo 4 nezávislých nástrojů při různých délkách podání (roztečí jednotlivých výseků).

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ

Nástrojové držáky s vypínatelnými jednotkami jsou vždy navrženy pro konkrétní lis zákazníka. Skládají se ze dvou, tří nebo čtyř nezávisle vypínatelných jednotek. Každou jednotku je možné přestavit dle potřeb daného nástroje. V horní části nástrojového držáku se nachází blok s jednotkami, vodící sloupky a dřík pro připevnění k beranu lisu. Každá jednotka je opatřena pneumatickým válcem pro vypínání/zapínání, šroubem pro přestavení a maznicemi pro mazání pinoly a přestavování. Ve spodní části je umístěno valivé vedení, lišty pro ustavení nástroje a drážky pro připevnění ke stolu lisu.

Ukázka programování výlisku
Podání Nástroj 1 Nástroj 2 Nástroj 3
1. 55,00 mm 1 0 0 « ^
2. 23,00 mm 0 1 0
3. 84,30 mm 1 0 0
4. 19,00 mm 0 0 1
5. 00,00 mm 0 0 0 »
0-nástroj je vypnutý
1-nástroj je zapnutý do střihu


ZVLÁŠTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

K numericky řízenému válečkovému podavači je dodáván ovládací pult s dotykovým operačním panelem a speciálním softwarem pro ovládání linky s vypínatelným nástrojovým držákem. Operační panel umožňuje uložení až 200 konfigurací (receptů) podání/zapnutí jednotky do paměti.

TECHNICKÉ PARAMETRY

 

Maximální tvářecí síla na jednu jednotku

50-250

kN
Počet vypínatelných jednotek 2, 3 nebo 4 ks
Tlak vzduchu 0,6

MPa

Ostatní parametry jsou určeny lisem a požadavky zákazníka


« Zpět | Celá obrazovka  | Nahoru ^